İzmir Ofis Taşıma Ekibi

İzmir’de bulunan ofislerinizi yeni bir adrese taşımak istiyorsanız İzmir Ofis Taşıma Ekibi ile iletişime geçebilir, şehiriçi ve şehirlerarası nakliye hizmetinden en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Koltuğunuz, masanız, sandalyeleriniz ve tablonuz! Tamamı özenle paketlenir ve eşya depolama ekibimiz tarafından streç film ile sarılarak arabamıza yüklenir. Elektronik cihazlarınızı da karton köpüklerle sarar, kırılma veya çizilme gibi talihsiz olaylardan kaçınmak adına depolama hizmetini kusursuz sağlarız.

İşyerinizi yeni bir sokağa taşımak isteyebilirsiniz veya İzmir’de yer alan ofisinizi farklı bir şehre götürmek durumunda kalabilirsiniz. Bu tür ihtiyaçlarda İzmir Ofisten Ofise Nakliyat ekibimizle tanışabilir ve tüm ofis malzemelerini güvenli taşıyıcılarımıza emanet edebilirsiniz.

Tükenmez kalemlere kadar bir çok eşyayı titizlikle sarar ve aracımızın geniş kasasına yerleştirdikten sonra yola koyuluruz. Eksik eşya toplanımı, mal zararı veya olası mal kayıpları içinse sigortalı taşıma hizmeti verdiğimiz aracımızda tüm taahhütleri müşteri memnuniyetine dayalı olarak hazırlıyoruz.

İzmir şehirlerarası ofis nakliyatı hizmetinde belirttiğiniz ilçeye doğru yola koyulan ekibimiz, profesyonel ehliyet belgesi bulunan ve 12 tekerden fazla araçlara hakim olan sürücülerdir. Aynı durum İzmir şehiriçi nakliyat gereksinimlerinde de geçerlidir.

İzmir Ofisten Ofise Nakliyat aracımız eşyalarınızı yüklemeden önce taşıyıcı ve mal sahibi arasında sözleşme yapar. Bu sözleşme içerisinde eşyalarınızın sigortalı bir şekilde taşınacağı ve tüm malzemelerin zararsız şekilde yeni adrese götürüleceği yazar. sex hikayeleri

Çift taraflı imzalanan Taahhütname sayesinde İzmir Ofis Nakliyatı sürecini başarıyla tamamlayabilir ve uzman kadromuzun belirttiği süreç içerisinde yeni ofisinize taşınabilirsiniz.

Sigortalı Ofis Nakliyatı işleminde eşyalarınızın zarar görmemesi adına imzaladığınız belge, sizlerin herhangi bir mal kaybı yaşamanız durumunda tüm sorumluluğun ekibimizde olduğunu kanıtlayan belgedir. Olası bir aksaklık durumunda kaybolan, kırılan veya zarar gören eşyanın yerine getirilmesi: Nakli işlemi geçiren firmanın yükümlülüğü altındadır.