İzmir Asansörlü Nakliyat Firması

İzmir Asansörlü nakliyat firması numaralarıyla İzmir’den en gelişmiş ve kaslı Nakliyatçı arkadaşlarımızı topluyor ve evlerinize doğru nakliye işlemi için yola çıkıyoruz. Tırımız, 10 adet ağır çalışanımız ve 1 adet asansörlü taşıma aracımız ile İzmir‘den alacağımız eşyaları ister Şehiriçi, İsterseniz de Şehirlerarası nakliyat yapıyoruz. Eşyalarınızın taşınma sürecini kısaltmak adına kullandığımız Asansör, 30 metreye kadar uzayabiliyor ve ortalama 1 ton ağırlık kapasitesini tek seferde kaldırabiliyor.

Taşınmak istediğiniz evin önüne inşa edeceğimiz Asansör, hem eşya sürükleme hızını artıracak hem de eşyalarınızı zarar görmeden istediğiniz kata taşımanızda yardımcı olacaktır. Uzman amirimizin emriyle en güvenli alana asansörlü taşıma aracını dikecek ve eşyalarınızı minimum sürede yukarıya taşıyacağız.

bornova escort

İklimin en uygun olduğu zamanlarda evini, ofisini ve eşyalarını taşımak isteyen İzmir Halkı, istediği ilçeden bizleri arayabilir ve istedikleri şehir & ilçeye malzemelerini taşıtabilirler. Piyasanın en güvenilir İzmir Nakliyat Firması olarak size en iyi hizmeti vermek için hazırız.